изготовление тротуарной плитки , производство брусчатки

Останнім часом, все частіше можна помітити, що для оформлення територій перед торговими центрами, офісами, готелями, приватними володіннями використовується тротуарна плитка або бруківка. Витрати на мощення доріжок для пішоходів або тротуарів в кілька разів нижче, витрат на влаштування бетонних або асфальтованих покриттів. З 2007 року, наша компанія ФЕМКА займається виготовленням тротуарної плитки, а також виробництвом бруківки.

тротуарная плитка от производителя

Купуючи тротуарну плитку від виробника, ви самі можете вибирати колір, фактуру і форму. Наша компанія ФЕМКА випускає плитку в безлічі квітів, розмірів і поєднань, це дозволяє влаштовувати доріжки, вписуються в будь-який дизайн і відповідати стилю навколишнього архітектури і будівель. На сьогоднішній день, існує два основних способи виробництва тротуарної плитки: вібропресування і вібролиття.

Вібропресована тротуарна плитка славиться своєю міцністю і довговічністю. Її можна укладати на будь-якій поверхні, так як вона витримує різні навантаження 250 циклів замерзання-відтавання і вага транспорту. Залежно від товщини плитки, вібропресована тротуарна плитка оптимально підходить для міської вулиці, площі, тротуару та дачної ділянки. З неї ви зможете викласти найкреативніші композиції. Найголовніше, свій яскравий і привабливий зовнішній вигляд вибропрессованная тротуарна плитка зможе зберігати протягом тривалого часу.

вибропрессованная тротуарная плитка
вибролитая тротуарная плитка

Технологія виробництва вібролітой тротуарної плитки дозволяє застосовувати спеціальні добавки в бетон, які значно покращують якість самої плитки. А щоб плитка була яскравою і привабливою, при виготовленні ми додаємо різні пігменти. Вібролита тротуарна плитка – яскраве і красиве покриття різних відтінків, найчастіше, найкраще використовувати в парках, дворах, скверах, і прибудинкових територій.

Виконроб по тротуарній плитці

Сергій

Організовує: проект благоустрою території, земляні роботи, дренаж ділянки, доставку матеріалів, укладання тротуарної плитки, бетонні роботи.

Тут можна задати своє запитання спеціалісту