доставка тротуарной плитки , доставка брусчатки

Отже, ви твердо визначилися з формою і кольором, визначилися з квадратурою, залишилося тільки вирішити питання з доставкою тротуарної плитки. Наша компанія ФЕМКА із задоволенням готова запропонувати вам свої послуги з навантаження, доставку бруківки і розвантаження в зазначеному вами місці за допомогою крана маніпулятора, автомобіля, який поєднує в собі вантажівка і кран – підйомник.

планирование земельного участка

Найчастіше, при плануванні земельної ділянки виникає така ситуація, що потрібно вирівнювання місцевості, наприклад під замощення плитки. Як правило, на допомогу приходять сипучі матеріали. Наші фахівці врахували це питання і зі свого боку ми пропонуємо доставку сипучих матеріалів. До сипучим матеріалами відносяться: щебінь, камінь, пісок і грунт. Наша компанія ФЕМКА оперативно доставить сипучі матеріали в тій кількості, яка вам буде потрібно.

Доставку матеріалів ми здійснюємо по всій Одесі і Україні. Щоб доставка відбулася в найкоротші терміни, наші логісти враховують побажання, також у нас індивідуальний підхід до кожного клієнта. Вартість послуг з доставки залежить від обсягу замовлення, а також від місця розташування, куди необхідно буде доставити вантаж

доставка сыпучих материалов
заказать кран манипулятор

Досить багато часу і чимало сил забирає процес навантаження або розвантаження, якщо він відбувається вручну. Ми подбали і про це, у нас ви можете замовити кран маніпулятор, це гарантує, що вся робота буде виконана досить швидко і без, особливих зусиль! Детальніше дізнатися про умови оренди маніпулятора, можна у наших менеджерів, зв’язавшись з ними по телефону, вказаному на сайті.

Виконроб по тротуарній плитці

Сергій

Організовує: проект благоустрою території, земляні роботи, дренаж ділянки, доставку матеріалів, укладання тротуарної плитки, бетонні роботи.

Тут можна задати своє запитання спеціалісту