укладка тротуарной плитки , укладка брусчатки

Наша компанія ФЕМКА, крім виготовлення, надає також послуги з укладання тротуарної плитки та укладанні бруківки. Наші фахівці готові виконати всі потрібні роботи в найкоротші терміни і за вигідною ціною. Перед самим початком робіт, наша бригада приїжджає на ділянку і робить оцінку робіт і розрахунок кількості матеріалів.

укладка дорожек

Також, наша компанія надає послуги з укладання доріжок. Укладання садових доріжок починають з планування ділянки, ми можемо вам допомогти і обговорити варіанти, якої форми будуть доріжки, де буде розташовуватися найголовніша доріжка, де додаткові і як вони будуть перетинатися. Зверніть увагу, планування доріжок важливий аспект, так як від цього залежить загальний вигляд присадибної території, благоустрій ділянки, але і звичайно ж зручність.

Наша компанія ФЕМКА пропонує:

  • упорядкувати територію і реалізувати будь-які ідеї;
  • кваліфікованих фахівців, якісну продукцію і матеріали;
  • розрахувати матеріали і обговорити варіанти мощення тротуарною плиткою;
  • послуги з виготовлення плитки / бруківки, доставки і вивантаження на об’єкт.
мощение тротуарной плиткой
стоимость укладки тротуарной плитки

Вартість укладання тротуарної плитки та бруківки залежить від обсягу робіт і розраховується індивідуально. Для детальної інформації зверніться до наших менеджерів, за номером вказаним на сайті.

Виконроб по тротуарній плитці

Сергій

Організовує: проект благоустрою території, земляні роботи, дренаж ділянки, доставку матеріалів, укладання тротуарної плитки, бетонні роботи.

Тут можна задати своє запитання спеціалісту