ландшафтные работы , благоустройство ландшафта

Всі бажають бачити у себе на ділянці гарний сад, але поодинці займатися благоустроєм ландшафту не так просто. Навіть пристрій невеликих клумб вимагає участь фахівця, з певними знаннями про догляд за рослинами. У випадках, коли необхідно провести комплексні ландшафтні роботи, тут може прийти на допомогу бригада фахівців з нашої компанії ФЕМКА. Такі роботи краще всього довірити професіоналам, які точно можуть реалізувати всі ваші ідеї і задумки. Ландшафтні роботи на ділянці – багатоетапний процес, який починається з первинного ландшафтного проектування.

озеленение участка

Завершальним етапом створення ландшафтного дизайну є озеленення ділянки. Щоб надати саду особливий шарм, красу, і гармонійність наші фахівці пропонують комплексні послуги з розробки дизайнерських рішень для ландшафтів, а також авторське виконання.

Перед початком робіт з озеленення території, фахівець – дизайнер, який буде займатися вашим проектом, проінформує вас про те, як буде виглядати територія після розсадження. Так що, ще на етапі проектування ви будете знати про майбутнє зовнішньому вигляді ділянки і результат не стане для вас неприємним сюрпризом, всі роботи будуть виконані за вашим побажанням і запитам.

озеленение территории
озеленение и благоустройство

Вартість робіт з озеленення та благоустрою території залежить від комплексності виконуваних робіт. Детальніше дізнатися про ціни на послуги з благоустрою ділянки, можна у наших менеджерів, зв’язавшись з ними по телефону, вказаному на сайті.

Дизайнер по благоустрою ландшафту

Вікторія

Виконує: обговорення із замовником ландшафтного дизайну, розробку ландшафтно-планувального рішення, роботи з благоустрою та озеленення території.

Тут можна задати своє запитання спеціалісту