благоустройство территории

Благоустрій території завжди починається з розробки відповідного проекту, який містить в собі комплекс робіт по планування території та художнього оформлення об’єктів. Також, розробка проекту включає в себе покрокове дослідження території, і її аналіз, і створення плану наступних робіт.

проект благоустройства территории

Проект дозволить підрахувати потрібну кількість матеріалів, а в той же час і витрати на благоустрій території, на ландшафтний дизайн та озеленення ділянки. Наша Компанія «ФЕМКА» розробляє подібного роду проекти з благоустрою території в Одесі і по Україні. Проект благоустрою території складається з декількох кроків:

  • здійснення передпроектних робіт (вивчення, аналіз території);
  • архітектурно-ландшафтне проектування території;
  • складання проекту з урахуванням вимог і побажань клієнта, а також підготовка необхідних документів по проектних робіт.

Замовляючи послугу – облагороджування території, ви отримаєте якісно виконану роботу, а головне з душею. За 13 років діяльності, а це понад 2000 щасливих клієнтів, ми постійно вдосконалюємо технології виробництва а також збільшуємо число фахівців, і в той же час розширюємо асортимент продукції і послуг.

облагораживание территории
стоимость благоустройства территории
Вартість благоустрою території залежить від комплексу робіт, який нам належить проводити на ділянці. Ціна в обов’язковому порядку обговорюється і затверджується з клієнтом ще на етапі проектування. Хочете дізнатися вартість облагородження території ?! Тоді швидше телефонуйте нам!
Дизайнер з благоустрою ландшафту

Вікторія

Виконує: обговорення із замовником ландшафтного дизайну, розробку ландшафтно-планувального рішення, роботи з благоустрою та озеленення території.

Тут можна задати своє запитання спеціалісту