художественная ковка , декоративная ковка

В інтер’єрі та екстер’єрі завжди привертає особливу увагу гостей, вироби художнього кування. Ці декоративні елементи надають особливий шарм і естетику кожного куточка будинку. Існує думка про те, що декоративна ковка – це дороге задоволення, але ціни залежать від обсягу та складності робіт, кування буває на будь-який смак і по кишені практично будь-кому.

изделия из ковки

Ви власник будинку, і хочете виділити екстер’єр? Тоді, вироби з ковки, саме те, що Вам треба! Ковані вироби допоможуть прикрасити від саду і патіо до дверних і віконних прорізів. Ажурні альтанки, арки, лавки, мангали і хвіртки підкреслять стиль і смак господарів. Крім зовнішніх достоїнств, ковані вироби славляться своєю витривалістю, таким виробам не страшні морози, спека і рясні опади, ці вироби прослужать не тільки вам, але і вашим дітям.

Особливою перевагою є те, що виріб виконується на замовлення, а значить все буде, так як Ви захочете. При виготовленні кованих виробів малих форм можливе поєднання декількох матеріалів, наприклад, комбінація металу і дерева, металу і каменю, і т.д. Таким чином, ці вироби будуть викликати захоплення і радувати око!

изготовление кованых изделий
ковка на заказ

Наша компанія ФЕМКА надає послуги кування на замовлення. На нашому сайті представлені фото наших робіт, обов’язково загляньте туди за натхненням. У Вас вже є ідея, як прикрасити свій сад, є вже ескіз, або Вам треба допомога? Фахівці нашої компанії допоможуть і з ідеєю і з її реалізацією!

Майстер художнього кування

Олександр (096) 148-56-16

Виконує: гарячу обробку металів з метою створення художніх виробів – ворота, паркани, перила і сходи, решітки на вікна, козирки, навіси, ліхтарі, садові альтанки.

Тут можна задати своє запитання спеціалісту